ERZ-E11E271
Contact Now
ERZ-E11E271
Diameter : 13 mm
Voltage Rating AC : 175 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Surge Energy Rating : 99 J
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 455 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 270 VDC
Voltage Rating DC : 225 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 580 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 11mm 270V T&R ZNR Surge Absorber