ERZ-E08B681CS
Contact Now
ERZ-E08B681CS
  • 1
Diameter : 11.5 mm
Voltage Rating AC : 420 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Surge Energy Rating : 92 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 1.12 kV
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 680 VDC
Voltage Rating DC : 560 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 130 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 8mm 680V Bulk ZNR Surge Absorber