EZJ-S1VB822
Contact Now
EZJ-S1VB822
  • 1
Product Category : Varistors
Package / Case : 0603 (1608 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Series : EZJ-Z
Varistor Voltage : 12 VDC
Voltage Rating DC : 6 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 8200 pF
Product : MLV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 6VDC W/EMI VARISTOR