WF39ESWASDNN0
Contact Now
WF39ESWASDNN0
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : Black
Display Type : TFT - Color
Product Status : Active
Package : Tray
Viewing Area : 97.04mm W x 27.34mm H
Series : -
Diagonal Screen Size : 3.9" (99.06mm)
Graphics Color : Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen : -
Mfr : Winstar Display
Backlight : LED - White
Display Mode : Transmissive
Interface : 24-Bit (RGB)
Dot Pitch : 0.20mm W x 0.20mm H
Dot Size : -
Dot Pixels : 480 x 128
Controller Type : SC7283
Description : Bar Type 3.9" High Brightness, W
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Model Number : WF39ESWASDNN0
Contact Now
Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 24-Bit (RGB) 3.9" (99.06mm) 480 x 128